Запрошуємо взяти участь у семінарі «Діти і війна. Навчання технікам зцілення»

Нвчально-методичний кабінет психологічної служби системи освіти КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЖОР спільно з благодійним фондом «Надія по всьому світу» формує групи для проведенння семінару «Діти і війна. Навчання технікам зцілення».

Під час програми «Діти і війна. Навчання технікам зцілення» діти навчаються певним навичкам, щоб позбутися психологічних проблем, які виникли внаслідок війни та насилля. Але як показала практика, іноді діти отримують психологічну травму не на війні, а саме у мирному житті – фільми жахів, жорстоке поводження з дітьми в сім‘ї, серед однолітків. Програма є ефективною і для таких ситуацій, а також профілактичною, тобто діти матимуть певні інструменти для допомоги собі у майбутньому дорослому житті, не позбавленому стресів.

Паралельно з дітьми, проходять навчання батьки, щоб ознайомитись з постстресовими реакціями дітей. Вони вчитимуться володіти методами самодопомоги для себе та своїх дітей, бути психотерапевтом перш за все для себе, і для своєї дитини.

Програма розрахована на вік дітей з 8 до 18 років.

Програма «Діти і війна. Навчання технікам зцілення» розроблена в рамках Інституту психіатрії, Лондон, Англія, Центру кризисної психології, Берген, Норвегія, перекладена та адаптована Інститутом когнітивно-поведінкової терапії, Львів.

Участь у семінарі безкоштовна.

Термін проведення залежить від формування групи.

Реєструватися і задати питання можна за електронною адресою lubanaklez@ukr.net