🐶ХІБУКІ В ЖИТОМИРІ – ВАЖЛИВО!

🔹 Якщо Ви психолог чи батьки дитини:

– якій складно переживати травму, впоратися з болем, втратою та руйнуваннями,

–  яка з окупованого міста – де велись активні бойові дії.

🔹 В Україні проходить волонтерський проект з підготовки фахівців і наразі ми маємо невелику кількість іграшок для терапії.

🔹 Хібуки-іграшка, яку ми отримали від Ізраїльських колег у рамках проекту «Відкриті обійми». Проект створено у перші дні війни психологами Дафною Шарон-Максимов та Ольгою Леймунською.

Хібуки в перекладі з івриту означає «обійми», ця іграшка вміє обіймати. Вона є терапевтичною методикою роботи з дитячою травмою.

Створив її доктор Шай Хен-Галь у 2006 році під час другої ліванської війни в Ізраїлі. З того часу Хібукі допомагає дітям Ізраїлю, Японії, Америки, переживати травму, впоратися з болем, втратою та руйнуваннями, а зараз він допомагає дітям України.

1) Якщо ви психолог, працюєте з дітьми і дитині з якою ви працюєте потрібна допомога! Зверніться до регіонального керівника проекту в м. Житомирі –

Світлана Сіроштан (тел. 067 348 17 06 ), Любов Кльоц (тел. 097 026 19 73)

2) Важливо! – Зустріч проводиться за попереднім записом в присутності батьків. Ви обов’язково маєте мати дозвіл на фото та відео-фіксацію процесу. Повідомляємо про це батьків дитини!!

3) Хібукі – терапія – це метод, який необхідно підтримувати та бути залученими до системної роботи!